Ogłoszenia parafialne - 21 lutego
Dodano: Niedziela 21 lutego 2021, 13:06

Przypadająca dziś 1 niedziela wielkiego postu zaprasza nas do refleksji nad własnym istnieniem i wzywa do nawrócenia. W czasie czterdziestu dni duchowej pielgrzymki z Jezusem do Jerozolimy zechciejmy odnowić naszą chrześcijańską tożsamość. Zapraszam na Gorzkie Żale, Drogę Krzyżową. Codziennie można skorzystać ze spowiedzi. Kazania pasyjne głosi ks. Adam Wandzel wikariusz z Bestwiny.

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek 22 lutego przypada święto Katedry Św. Piotra, apostoła,

- w przyszłą niedzielę modlitwą i ofiarą wspieramy dzieci Afryki ( dzieło ad Gentes )

Dziękuję z ofiarę, za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy rodzinom z ul. Gandora część I.

Wynokanie:
Aktualności | O parafii | Patron | Duszpasterz | Wieści Parafialne | Galeria | Historia Bestwinki