<< Wszystkie wiadomości
Ogłoszenia parafialne - 12 stycznia
Dodano: Piątek 10 stycznia 2020, 22:25

W dzisiejsze święto kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia, Jezus staje pośród rzeszy ludzi, którzy przybyli nad wody Jordanu, aby przyjąć chrzest pokuty. Jezus będąc bez grzechu solidaryzuje się z grzesznym człowiekiem. Przez chrzest zostaliśmy przyjęci do grona dzieci Bożych.

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w piątek 17 stycznia wspomnienie Św. Antoniego, opata,

- w niedzielę 19 stycznia nasza Parafia świętuje odpust ku czci Św. Sebastiana. Zapraszam wszystkich Parafian, delegacje ze sztandarami, panie z adoracji światła, dzieci i młodzież na godzinę 11.00. Pozostałe Msze święte o 8.00 i 15.00. Zapraszam także już teraz na 22 stycznia; naszej Parafii przypada dzień adoracji w ramach adoracji wieczystej podejmowanej przez wszystkie wspólnoty diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu troskę o przygotowanie świątyni powierzamy mieszkańcom bloków przy ul. Dworkowej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; w zakrystii do odbioru „Gość Niedzielny”, a przy wyjściu nasze „Wieści Parafialne”.

Wynokanie:
Aktualności | O parafii | Patron | Duszpasterz | Wieści Parafialne | Galeria | Historia Bestwinki