Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024
Dodano: Poniedziałek 11 marca 2024, 08:43

Dziś przypada 11 niedziela zwykła. Dwie przywołane dziś przypowieści mówią o wzroście królestwa Bożego. Pan Jezus zwraca uwagę, że źródłem owocności wszelkich działań – indywidualnych i wspólnotowych – jest łaska Boża, niewidzialne, ale realne działanie samego Boga, co można dostrzec tylko oczyma wiary.

Zapraszamy w przyszłą niedzielę na odpust ku czci matki Bożej nieustającej pomocy. Na główną mszę świętą o 10.00 zapraszam strażaków, górników, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, dzieci komunijne w strojach.

Liturgiczne obchody tygodnia:

• w poniedziałek 17 czerwca wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
  • w piątek 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Dzieci i młodzież obejmujemy modlitwą i zapraszamy na godzinę 8.00 na mszę świętą dziękczynną za rok szkolny. Zapraszam nauczycieli, rodziców. W tym dniu modlimy się także do Bożego miłosierdzia – Koronka o 17.45.

Dziękuję za ofiarność, za wszelką życzliwość wobec Parafii. Troskę o kościół powierzamy w tym tygodniu mieszkańcom ul. Św. Floriana część II.

Aktualności | O parafii | Patron | Duszpasterz | Wieści Parafialne | Galeria | Historia Bestwinki